Nazajutrz: Tesla zaczyna sprzedawać Cyberquady dla dzieci

Tesla sprzedaje pomniejszoną wersję swojego ATV Cyberquad dla posiadaczy EV na całym świecie. Dla niewtajemniczonych, kiedy Tesla ogłosił swój silny, wyglądający na obcych Cybertruck, obiecał również, że podobnie wyglądający ATV zadebiutuje obok. Podczas gdy zarówno ciężarówka, jak i ATV pozostają w pracy, możesz zapewnić swoim dzieciom jednostkę, która zrobi wrażenie na wszystkich podczas następnego spotkania off-road, na które udasz się. Pakując akumulator litowo-jonowy o zasięgu 15 mil i prędkości maksymalnej 10 mil na godzinę, Kiddie Cyberquad przywróci ci $1,900, ale pamiętaj, że zamówienia są nie gwarantujemy dotarcie do ciebie przed świętami.

– Dan Cooper

Gizmo smart-home dostaje pewne dodatki jakości życia.

Dzisiejsze wydanie” natrętne lub przydatne ” funkcje Alexa, po Amazon zaktualizował swoje niestandardowe wykrywanie dźwięku o nowe funkcje. Krótko mówiąc, chociaż można ręcznie trenować Alexę, aby jej mikrofony słuchały wody lub piszczącej pralki, teraz zrobi to automatycznie. Oznacza to, że Twój telefon poinformuje cię, czy ktoś był trochę rozluźniony przy kranach lub musi zmienić pranie. Innym dużym dodatkiem jest możliwość Alexa do napełniania recept za pośrednictwem Amazon Pharmacy, wszystko w zaciszu gdziekolwiek Alexa jest obecnie zaparkowany.

Czytaj Dalej.

Ponoć winą jest brak chipów i chęć na coś nowszego.

David Imel dla Engadget

Apple podobno powiedział dostawcom spodziewać się mniejszej liczby iPhone 13 zamówień w ciągu przyszłego roku. Najwyraźniej popyt na nowy telefon zaczął spadać przed sezonem wakacyjnym, zarówno z powodu kryzysu chipowego, jak i plotek o iPhone 14. Apple wcześniej obniżył swoje początkowe zamówienia o 10 milionów, ale powiedział dostawcom w tym czasie, że będzie zamawiać więcej, gdy materiały będą mniej ograniczone. Tak jednak już nie jest, ale jesteśmy pewni, że Apple — jak zwykle-nadal będzie informować o mega zyskach, gdy opublikuje swoje raporty kwartalne.

Będzie to również pierwszy model wyprodukowany w USA.

Polestar

Polestar zaproponował-up wczesne spojrzenie na Polestar 3, Firma pierwszy SUV-made USA, ze względu na wprowadzenie na rynek w pewnym momencie w 2022 roku. Bat pokryty kamuflażem zapowiada się bardziej przyjazny dla środowiska (ale wiesz, to wciąż SUV) i pełen jeszcze więcej technologii. Gadżety i gadżety, które prawdopodobnie zobaczymy, to nowe czujniki LiDAR w połączeniu z technologią obliczeniową NVIDII, do jazdy bez użycia rąk. Oczywiście, szczegóły będą nadal karmione kroplami w nadchodzących miesiącach, ale z pewnością wygląda to na Część, prawda?

Dostaniesz od tego poważne wibracje “żyjesz tylko dwa razy”.

Rocket Lab

Rocket Lab prezentuje swój pojazd neutronowy nowej generacji, w pełni wielokrotnego użytku satelitarną platformę startową. Firma skupiła się na utrzymaniu lekkości i łatwości ponownego użycia, pomimo większych rozmiarów, dzięki nowemu korpusowi z kompozytu węglowego. I, w przeciwieństwie do konwencjonalnych rakiet, pierwszy etap przenosi drugi etap do nieba wewnątrz jego ciała. Po wzniesieniu, pierwszy etap otwiera swój bieg-opisany jako głodny (głodny) hipopotam usta-aby wysłać drugi etap w drodze.

Chociaż nie jestem pewien, czy wszyscy używamy tych samych emotikon w ten sam sposób.

Dziś dowiedziałem się, że Unicode Consortium opisuje emotikony z płaczem jako łzy radości. I nie, jak myślałem, że poczucie nędzy czułem, gdy coś pójdzie nie tak w Thnajgłupszy ironiczny sposób. Niezależnie od tego, jak to opisujesz, obraz “tears-down-your cheek” jest najczęściej używanym emoji na świecie i jest od 2019 roku. W rzeczywistości, podczas gdy wiele Świata zmieniło się od 2019 roku, sposób, w jaki używamy małych obrazów do przekazywania naszych emocji, nie zmienił się. Zwłaszcza, jeśli dzielisz się ze światem, jak coś zepsułeś w najgłupszy ironiczny sposób.

Czytaj Dalej.

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Pierwsze wejście Adidasa do metaverse prawdopodobnie obejmie NFTs

EA wchodzi “all-in Na Battlefield” z planami połączonego wszechświata

Nagrody Apple 2021 App Store wyróżniają “połączenie”

Uproszczona aktualizacja wizualna pakietu Microsoft Office jest już dostępna

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.