TV Upfronts chcą dokonać osobistego zwrotu

2 maja firma zaprezentuje swoją usługę streamingową Peacock-która zbliża się do swoich drugich urodzin-w NewFronts Interactive Advertising Bureau, do której dołączyła po raz pierwszy w zeszłym roku, prezentując nowy format reklamy Spotlights.

Wiosenny kalendarz imprez NBCU zakończy się tradycyjną prezentacją z góry rano 16 maja, która odbędzie się osobiście, a także wirtualnie w Radio City Music Hall. Tego samego wieczoru odbędzie się tzw.” Święto Telemundo ” w Teatrze Ziegfield w śródmieściu. 

Zarejestruj się na Ad Age następny: Health & Wellness w AdAge.com/NextWellness.

“Przez cały dzień będziemy świętować treści określające kulturę, które kształtują świat, zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. … I zobacz, co będzie dalej i jak możesz być jego częścią”, kontynuował Yaccarino, podkreślając “# OurPartnershipCommitment NBCU”, zobowiązanie, które firma ogłosiła w zeszłym roku, aby podkreślić potrzebę współpracy w branży medialnej i rozrywkowej. Oczekuje się również, że koncepcja partnerstwa będzie podkreślać konferencję One22.

ViacomCBS odbędzie się również osobiście w Carnegie Hall 18 maja, firma potwierdziła dzisiaj, dodając, że prezentacja będzie również transmitowana na żywo dla tych, którzy chcą wziąć udział wirtualnie.

“Cieszymy się, że możemy powrócić na kultową scenę w Carnegie Hall w tym roku i zwrócić uwagę na moc ViacomCBS w tym, co z pewnością będzie wydarzeniem pokazowym”, powiedział Jo Ann Ross, prezes viacomcbs krajowej sprzedaży reklam i dyrektor ds. przychodów z reklam, w oświadczeniu.

“Z niecierpliwością czekamy na rozrywkową i pouczającą prezentację, która odpowiada na dynamiczne potrzeby naszych klientów, co jest absolutnie kluczowe, ponieważ rynek nadal zmienia się w szybkim tempie”, kontynuowała.

NBCU i ViacomCBS nie są same w dążeniu do powrotu do formatu in-person dla swoich wydarzeń Tej wiosny. W zeszłym tygodniu Fox stał się jedną z pierwszych dużych sieci, które ogłosiły, że jego 2022 NewFronts i upfront i prezentacje—zaplanowane na 2 maja i 16 maja, odpowiednio—odbędą się na żywo w Nowym Jorku. W październiku ubiegłego roku Disney zasugerował również, że jego Impreza 2022 z góry zostanie wystawiona osobiście, Variety poinformował.