Twitch zwiększa liczbę niestandardowych emotek, które mogą zaoferować streamerzy partnerscy

Emotki to świetny sposób na dodanie charakteru i odrębności społeczności Twitch — mogą również zachęcić zwykłych widzów do płacenia za subskrypcje. Jednak partner Twitcha, który dopiero zaczyna, miał tylko jeden niestandardowy automat do emotek. Teraz witryna transmisji na żywo zwiększyła początkową liczbę automatów do emotek do pięciu, w oparciu o opinie partnerów. Oznacza to, że streamerzy mogą zaoferować pięć niestandardowych emotek od samego początku, po prostu spełniając surowe wymagania potrzebne do stania się częścią programu partnerskiego. W sumie partnerzy mogą zdobyć dziewięć miejsc na niestandardowe emotki, osiągając określone kamienie milowe subskrypcji. 

Twitch przenosi tę zmianę do swojego programu partnerskiego, zwiększając również dostępne dla nich miejsca. Aby móc ubiegać się o status partnera, partner musi osiągnąć określoną liczbę godzin transmisji, wyświetleń i subskrybentów. Nawet wtedy mogą się nie dostać. Dlatego danie potencjalnym subskrybentom większej zachęty w postaci emotek może pomóc początkującym szybciej osiągnąć swój cel i zarobić więcej pieniędzy.

Witryna dała również afiliantom możliwość oferowania animowanych emotek swojej społeczności. Zaczną od jednego miejsca i będą mogli odblokować do pięciu, gdy ich publiczność wzrośnie. Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na płacenie artyście za tworzenie animowanych emotikonów, mogą skorzystać z funkcji Easy Animate witryny, aby szybko przekonwertować statyczne emotki na animowane wersje za darmo. Te aktualizacje zaczęły się pojawiać wśród streamerów Twitcha i będą docierać do wszystkich w nadchodzących tygodniach. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.