Twitch umożliwia teraz cykliczne subskrypcje na iOS

Od 2019 roku Twitch oferuje Sub tokeny jako sposób dla użytkowników iOS na wsparcie swoich ulubionych streamerów. Oferują te same korzyści z subskrypcji na komputerze, w tym dostęp do oglądania bez reklam i czatu tylko dla sub -, ale są jednorazowym zakupem, który możesz zrealizować, kiedy chcesz. Jednak teraz Twitch rezygnuje z tego mechanizmu na rzecz prostszego podejścia.

Po zaktualizowaniu do najnowszej wersji aplikacji Twitch na iOS znajdziesz opcję zakupu cyklicznych subskrypcji. To zmiana, którą firma twierdzi, że wprowadza na podstawie opinii użytkowników. “Dowiedzieliśmy się od społeczności, że nieodnawianie Sub tokenów na iOS może uniemożliwić im konsekwentne korzystanie z korzyści subskrybentów i wspieranie swoich ulubionych twórców”-powiedziała firma w poście na blogu. Dzięki tweak nie musisz się martwić o utratę dostępu do korzyści Subskrybenta lub Brak subskrypcji.

Sub tokeny nie znikają, przynajmniej nie od razu. Twitch będzie je sprzedawać do 1 grudnia. w tym momencie możesz nadal wymieniać do 10 stycznia 2022 roku. Po tej dacie wszelkie pozostałe Sub tokeny pozostawione na koncie zostaną zwrócone przez Apple. Wszystko powiedziane, jest to szansa, która powinna ułatwić użytkownikom Twitcha wspieranie swoich ulubionych streamerów, zwłaszcza jeśli przede wszystkim używają urządzenia z systemem iOS do ich oglądania.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.