Uber nie obsługuje już wywoływania jazdy za pośrednictwem Apple Watch

Czy wiesz, że możesz wywołać Ubera za pomocą Apple Watch? Nie? Cóż to tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ aplikacja Uber Watch została skutecznie przerwana, zgodnie z Apple Insider. Jeśli spróbujesz go użyć, pojawi się komunikat z prośbą o przełączenie aplikacji mobilnej. Dalej stwierdza ” Nie Wspieramy już [sic] aplikacji Apple Watch. Przepraszamy za niedogodności, ” z płaczącą emotikoną do odwiezienia punktu do domu. 

Aplikacja nie została jeszcze pobrana ze sklepu Watch App Store, ale wszystko, co otrzymasz, to Komunikat o błędzie, jeśli spróbujesz go użyć. Kiedy zadziałało, pozwoli Ci wywołać jazdę, zobaczyć status twojego żądania i pokazać lokalizację pojazdu. Bardziej zaawansowane funkcje, takie jak podział opłat, zostały zarezerwowane dla aplikacji na smartfony. 

Kwestionowana gramatycznie wiadomość sugeruje, że aplikacja mogła zostać wyciągnięta z pewnym pośpiechem, choć ani Uber, ani Apple nie skomentowali. Lista App Store (powyżej) reklamuje aplikację jako sposób, w jaki możesz wyjść z domu bez smartfona i nadal cieszyć się jazdą, pod warunkiem, że masz zegarek z obsługą sieci komórkowej. Aby być uczciwym, Uber wycofał również swoją aplikację WearOS w 2019 roku, prawdopodobnie z powodu braku użytkowania. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.