Wendy ‘ s stara się spełnić swoje wielkie cele na śniadanie

Na mocniejsze poranki czeka Wendy ‘ s. Nowa Sprzedaż w wyniku zmiany już wzmocniła konkurencyjność sieci z rywalami, wyprzedzając Burger Kinga jako numer 2 amerykańskiej sieci burgerów. Śniadanie miało być tanim i opłacalnym motorem wzrostu dla sieci, wykorzystującym usługę drive-through wymagającą niewielkiej liczby pracowników i korzystającym z wąskiego menu.

Zarejestruj się na Ad Age następny: CMO w AdAge.com/NextCMO.

Działania marketingowe Wendy za śniadaniem skupiły się na kuszeniu świadomości i próbach dzięki ofertom takim jak rogaliki śniadaniowe za 1,99 USD, a następnie wygrywaniu powtarzalnych transakcji na jakości. Kampania na początku tego roku zachęciła klientów do #DitchTheDonut. Współpracuje z NCAA jako oficjalny partner śniadaniowy turnieju koszykówki mężczyzn organizacji. Obecnie oferuje ciastko śniadaniowe za 1 dolara.

“To, co naprawdę cieszy nas podczas śniadania, to nasza świadomość jest wysoka” – powiedział Penegor. “Nasza świadomość jest na poziomie tego, gdzie znajduje się Burger King, a oni już od dawna zajmują się śniadaniowym biznesem. A nasze powtórzenie jest naprawdę mocne. Jeśli więc uda nam się doprowadzić do procesu, możemy pomóc uzyskać wiele powtórzeń, które pomogą zakorzenić nawyk w przyszłości.” 

Reklama śniadaniowa w Wendy ‘ s wzrosła w tym roku o około 20%.

Firma oddzielnie promuje jakość swoich frytek za nową kampanią, która podkreśla, że są one bardziej gorące i chrupiące niż rywale, tacy jak McDonald ‘ s. Wendy zaangażowała VMLY&r do pracy nad reklamami i resztą kampanii.

“Za sukcesem innowacji fry i wszystkimi próbami za dolarowymi ciastkami śniadaniowymi wyprzedzamy nasze wewnętrzne oczekiwania na początek [obecnego czwartego] kwartału”, powiedział dziś analitykom Penegor. W trzecim kwartale fiskalnym, który zakończył się w październiku 3. wzrost sprzedaży lokali gastronomicznych w USA wyniósł 2,1%, nie spełniając oczekiwań Wall Street na poziomie 4,4%.

Do agencji Wendy należą VMLY&R, Spark Foundry, the Marketing Arm i Ketchum.