WhatsApp w Internecie pozwala tworzyć własne naklejki

Nie musisz zadowalać się gotowymi naklejkami WhatsApp (lub używaj narzędzia innej firmy), jeśli siedzisz przy komputerze. The Verge raporty WhatsApp wprowadził Niestandardowy Kreator naklejek dla swojego klienta internetowego i, w ciągu tygodnia, aplikacji komputerowych. Wybierz dołączyć naklejkę i możesz przesłać niestandardowy obraz do edycji. Możesz dodawać emotikony lub tekst, przycinać zdjęcia, wycinać tła, a nawet nakładać istniejące naklejki WhatsApp na wierzch.

To narzędzie nie pomoże, jeśli najczęściej rozmawiasz na telefonie komórkowym, gdzie aplikacje już istnieją, aby produkować naklejki WhatsApp. Może to pomóc, jeśli często wysyłasz wiadomości do ludzi z biurka i może być szczególnie przydatne, jeśli jesteś artystą cyfrowym (i prawdopodobnie masz narzędzia kreatywne na komputerze) lub wolisz edytować obrazy za pomocą myszy zamiast palców.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.