Wyze wprowadza Plan Kamer Bezpieczeństwa pay-what-you-want

Wyze ma jedne z najlepszych kamer bezpieczeństwa budżetu wokół. Niedawno podkreśliliśmy Wyze Cam V3 jako nasz ulubiony ogólny aparat bezpieczeństwa w domu, dzięki niskiej cenie i poręcznemu wyborowi funkcji. Chociaż subskrypcja nie jest całkowicie konieczna dla kamer firmy, oferuje dodatkowe narzędzie. Mając to na uwadze, Wyze otwiera nowy poziom subskrypcji dla wszystkich.

Plan Cam Plus Lite obejmuje oparte na sztucznej inteligencji wykrywanie osób (zamiast wykrywania ruchu) i 12-sekundowe nagrania zdarzeń. Oto twist: jest to plan pay-what-you-want, więc będziesz mieć dostęp do tych funkcji bez konieczności płacenia miesięcznej lub rocznej opłaty.

Istniejący plan Cam Plus kosztuje $2 miesięcznie lub $15 rocznie. Obsługuje nagrywanie zdarzeń back-to-back (zamiast jednego co pięć minut). Inne funkcje obejmują pełnowymiarowe nagrywanie wideo tak długo, jak wykrywany jest ruch, a także wykrywanie opakowań, pojazdów i zwierząt domowych.

Do tej pory kamery Wyze rejestrowały 12-sekundowe klipy tak często, jak co pięć minut, gdy wykrywają Zdarzenie, a nagrania te są przechowywane do 14 dni. Wyze przenosi tę funkcję do swoich subskrypcji, jednak musisz zdecydować się na plan Cam Plus lub Cam Plus Lite, aby nadal korzystać z nagrań w chmurze.

Wyze mówi, że łączy nagrania w chmurze z funkcją wykrywania osób opartą na sztucznej inteligencji w planie Cam Plus Lite, aby uczynić je bardziej użytecznymi i ograniczyć niepotrzebne powiadomienia, które mogą być wyzwalane przez klip, powiedzmy, owada latającego przed kamerą. Firma uważa, że takie podejście poprawi ogólne wrażenia, ale w rezultacie poniesie znaczne koszty chmury. W związku z tym, chociaż nie sprawi, że użytkownicy zapłacą za te funkcje, ma nadzieję, że przyczynią się do tego, co mogą, aby pomóc pokryć koszty dla wszystkich.

Jeśli nie zdecydujesz się na Cam Plus Lite, Twoje aparaty będą przechowywać miniatury tego, co wykryją, a nie Wideo. Nadal będziesz mógł zarejestrować się w Cam Plus Lite w dowolnym momencie.

Wyze wprowadza również pewne zmiany w opcjach lokalnej pamięci masowej. Będzie obsługiwać karty microSDXC z ponad 32 GB pamięci. Ta funkcja jest teraz dostępna na Wyze Cam v3 i trafi do innych kamer firmy w ramach kolejnej aktualizacji oprogramowania układowego. Do połowy lutego, Wyze będzie rozwijać 30-sekundowe przewijanie i SKP do przodu przyciski, aby pomóc użytkownikom zip przez nagrania zapisane na karcie microSD szybciej.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.