Xbox Design Lab przywraca gumowane uchwyty i metalowe wykończenia kontrolerów

Po wstrzymaniu, gdy Microsoft uruchomił konsole Xbox Series X i S, Xbox Design Lab powróciło tego lata. Niestety, gumowane uchwyty i inne opcje, które były dostępne wcześniej, nie były nigdzie dostępne. Teraz Xbox Design Lab ogłosiło, że gumowane uchwyty i metaliczne wykończenia w Kolorze powracają, a także kilka nowych dodatków.  

Czarne gumowane uchwyty są teraz dostępne dla uchwytów bocznych i tylnej obudowy. Należą do nich trzy rodzaje srebra (sterling, cyna i gunmetal) wraz z bardziej egzotycznymi odcieniami, takimi jak głęboki róż, czerwień tlenkowa, skórka pomarańczowa, złoto, Electric Volt, Velocity Green i Glacier Blue.

Xbox Design Lab wprowadziło również trzy nowe, regularne kolory oprócz 18 już dostępnych: Dragonfly Blue, Nocturnal Green i Velocity Green. Dwie ostatnie zostały zaktualizowane z Nocturnal Green i Velocity Green, które nie są już dostępne. Uruchomił również” inspirowane ” projektantami kontrolerów z Elder Scrolls V: Skyrim, Battlefield 2042, Forza Horizon 5, oraz Riders Republic.

Nowe opcje przywracają Design Lab tam, gdzie było wcześniej, z dosłownie milionami możliwych kombinacji. Tak jak poprzednio, zobaczysz ładne renderowanie 3D produktu za każdym razem, gdy dodasz opcję, aby upewnić się, że produkt końcowy nie wygląda jak gorące śmieci. Kontrolery zaczynają się od $ 70 i więcej, choć” ceny mogą się różnić w przypadku dodatkowych opcji”, takich jak gumowane uchwyty, Microsoft zwraca uwagę. Możesz zaprojektować swój kontroler na zamówienie tutaj. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.