Young & Laramore zostaje pierwszym nowym prezesem od 25 lat

Indianapolis independent agency Young & Laramore mianowała Toma Denariego nowym dyrektorem generalnym, zastępując Paula Knappa, który piastował to stanowisko przez 25 lat i pozostanie prezesem zarządu. Denari zachowa swoje obowiązki prezesa i dyrektora ds. strategii, które objął w 2005 roku.

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.

Idąc dalej, Knapp nie będzie miał nadzoru nad codziennymi operacjami, ale będzie działał jako zasób denarów w razie potrzeby. To była decyzja, która była w podejmowaniu przez kilka lat, knapp potwierdził.

“Przedsiębiorstwo wielopokoleniowe”

“Ta agencja istnieje od 1983 roku i zawsze była zaciekle niezależna” – powiedział Knapp. “Przeszliśmy przez etapy, w których firmy holdingowe i inne agencje w regionie i poza nim zwracały się do nas z prośbą o sprawdzenie, czy chcemy zostać kupieni, czy też w jakiś sposób połączeni, i zawsze grzecznie odrzucaliśmy te sprawy.”Dodał,” założyciele-którzy już nie są w firmie-ja i Tom, który teraz będzie zasadniczo właścicielem większościowym trzeciej generacji, wszyscy byliśmy tego samego umysłu i to jest, chcemy, aby to było rodzinne, zaciekle niezależne i chcemy, aby to było wielopokoleniowe Przedsiębiorstwo.”

Denari jednak odmówił podania szczegółów. “Ponieważ jesteśmy firmą prywatną, wolelibyśmy nie wchodzić w szczegóły dotyczące względnych udziałów w spółce. Możemy powiedzieć, że zmiana sytuacji finansowej Paula z firmy nastąpi prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku lat.”

Nowy biznes wygrywa

Poza utrzymaniem niezależności agencji, częścią wizji Denari będzie utrzymanie jej długoletnich klientów, takich jak marka Brizo, z którą współpracuje od 18 lat, przy jednoczesnym przyciągnięciu uwagi ze strony marek krajowych. Pandemia pomogła agencji zdobyć wielu nowych klientów w ubiegłym roku, w tym marki takie jak Platforma Usług Finansowych Gainbridge, Marka dóbr konsumpcyjnych Rust-Oleum, Marka elektroniki użytkowej Sound United i Bit-O-Honey candy, częściowo ze względu na ograniczenia dotyczące podróży.

“Jedną z najbardziej szokujących rzeczy dla mnie przez pandemię zaczął wygrywać biznes z marek, które są daleko od Środkowego Zachodu,” knapp powiedział. “Teraz, gdy wszyscy czują się tak komfortowo ze spotkaniami nad zoomem, to jest demokratyzowany nowy biznes.”Dodał:” kiedyś mieliśmy zasadę, że jeśli klient był czymś więcej niż bezpośrednim lotem samolotem, prawdopodobnie nie zamierzaliśmy iść za tym biznesem, ponieważ bariera dla klienta, aby spróbować dostać się do Indianapolis, byłaby trudna.”